Reede, 17. jaanuar
   Esileht   Uudised   SJS   Laskevõistlused 
 
  SJS
    Põhikiri
    Juhatus
    Liikmesorganisatsioonid
    Kokkutulekud
    Muud üritused
    Asukoht
  Vabariiklik kokkutulek Põlvamaal 2006.a.
26.04.2006

Jahimeeste kokkutulek 2006 toimub Põlvamaal

Ilmselt juba pikisilmi oodatud selle suve suursündmus elik jahimeeste kokkutulek toimub 21.-23. juulil. Seekord siis Põlvamaa maalilises paigas Hurmi oru nõlvade keskel Savi talus.
Seda paigakest ei ole üldsegi keeruline leida, tuleb vaid suund kagusse rihtida ning Põlva-Kanepi poolel teel Hurmi järve kaldal te meie laagriplatsi leiategi. Kaugused: Põlva 15 km, Kanepi 13 km, Tallinn 243 km, Tartu 50 km, Pärnu 210 km. 

Rattad aina vurisevad

Soovitame koopereeruda transpordi osas – leevendab parkimisega ja kütusekuludega seotud muresid ning kokkutuleku meeleolu algab juba bussi astudes. Kuna parkimiseks on ainult piiratud ala, siis loodame teie mõistvale suhtumisele mõningasel viivitusel oma järge oodates. Lisaks oleks hea meeles pidada, et öisel ajal transpordivahendiga liikuma ei pääse. Hoolitsege, et teie autol oleks olemas ka parkimiskaart ning alal liikumiseks käepael, mille saab eelregistreerimisel varem ära tellida. 

Hea ürituse tagab korralik varustus

Ettevalmistustööd on juba täies hoos ning koguvad aina tuure. Mugavamaks äraolemiseks tuleb kindlasti telk ja matkavarustus kaasa võtta. Kindlasti midagi ujumiseks, sest kohalik järv lausa meelitab oma rüppe.
 Looduse säästmiseks saame ka seekord hakkama ainult ühe suure tervituslõkkega, kuid oma grillid ja praeahjud telkimisplatsidel muudavad oleku õdusaks. Reisikoorma kergemaks muutmiseks oleme hoolitsenud nii sooja toiduvaliku kui ka kaubanduse eest kohapeal. Samas ärme unusta, et viibime looduses ning kõik mittevajalik võiks oma teekonna lõpetada siiski jäätmeringluses, mitte kuskil murul vedelemas. Kuna metsas kaardimaksed ei tööta, siis varuge kaasa veidi sularaha, mida arvate vaja minevat ning lisage sinna veel veidi juurde.

Põlvamaale kogu perega

Samal ajal kui emad ja isad traditsioonilistest võistlustest osa võtavad ja meelt lahutavad on lastel palju huvitavat avastada näiteks Kinobussis. Lisaks tegeleb nendega ka spetsiaalne päevajuht, kelle eestvedamisel nii mõndagi põnevat teoks tehakse.
Kui need kõige pisemad juba magusaid unenägusid näevad, lõbustavad pidulisi mitmed kohalikud muusikakollektiivid, kelle hulgas näiteks sellised põnevad nimed nagu  Tsahka-Tsahka ja Anna Minna.
 Osavõtuks  eelregistreerimine  hiljemalt 15 maiks    jahipiirkonna   jahindusorganisatsioonile.
                                      

 

Lisainfo ja eelregistreerimine: www.ejs.ee

  Anne Vasarik

Põlva Jahiseltsi  kokkutuleku  projektijuht 

 

 

 Tagasi
 
 
Saarte Jahimeeste Selts, Laheküla k. Kaarma v. Saaremaa 93823 , tel +372 45 29807, e-post: selts@sjs.ee